5/5 - (1 vote)

Znana od VII wieku porcelana, to najwyższej jakości produkt ceramiczny, powstający ze starannie dobranej masy glinki kaolinowej, kwarcu i skalenia. Wynaleziona w Chinach, jednak znalazła uznanie na całym świecie, powszechnie traktowana jako produkt wyjątkowy, mający znamiona luksusu. Wyjątkowo lekka, prześwitująca pod działaniem światła, prezentuje się doskonale, co sprawia, że porcelanowe serwisy cieszą się ogromną popularnością. To zaś zachęca producentów do tworzenia coraz to nowych wzorów, a najlepsze manufaktury takie jak niemiecki Rosenthal od lat wzbudzają podziw wśród kupujących. Poznajmy znanego producenta i to, co Rosenthal wprowadza na rynek.

Porcelana Rosenthal – wyjątkowe propozycje dla najbardziej wymagających

Rosenthal to marka, której historia liczy sobie już ponad 140 lat. Od samego początku firma starała się pracować nad wyjątkowymi projektami, dlatego Rosenthal stawiał na produkty najwyższej jakości, a do współpracy starał się zapraszać artystów, którzy mieli sprawdzić, że Porcelana Rosenthal będzie się wyróżniała na tle konkurencji. Wydaje się, że to dążenie udało się zrealizować, ponieważ każda kolejna kolekcja cieszyła się w firmie Rosenthal wielkim zainteresowaniem, a projektant, który ją wykonywał, mógł liczyć na liczne pochwały ze strony kupujących. Niezależnie od tego, czy wybierany będzie komplet do herbaty, pojedyncze filiżanki, całe serwisy, czy porcelana Rosenthal w formie dekoracyjnej, zawsze każdy produkt wykonany jest z największą starannością i prezentuje się perfekcyjnie.

Klasyka w cenie – wyjątkowe motywy na porcelanie Rosenthal

Wśród licznych propozycji swoją silną pozycję zarysowały kwiatowe motywy, które bardzo często pojawiają się na produktach Rosenthal. Tak wykonana porcelana zachwyca wieloma kolorami, dlatego jeśli ktoś liczy na serwisy, które będą miały motywy kwiatowe Rosenthal, ma dla niego interesujące propozycje. Doskonałym przykładem będą serwisy z kolekcji Maria Róża, które komponują wielobarwne kwiaty, dlatego to idealny pomysł dla miłośników kolorów, którzy szukają do swojego stołu porcelany nawiązującej do poprzednich epok. Obecnie, gdy stawia się na minimalizm wnętrz i często nadmierną prostotę Rosenthal chce pokazać, że to co klasyczne może być nadal w cenie, dlatego Maria Róża to idealny przykład porcelany, która swoim wyglądem nawiązuje nieco do poprzednich epok, jednak sprawia, że każda filiżanka prezentuje się wyjątkowo, a cała kolekcja może być niezwykłą ozdobą każdego stołu.

Przeczytaj również:  Pasmanteria w projektowaniu wnętrz: Dodatki do ozdabiania domu

W pogoni za pięknem – dekoracyjne elementy porcelany Rosenthal

W ofercie, jaką ma Rosenthal znajdziemy nie tylko serwisy do kawy, herbaty czy pełne serwisy obiadowe. W sprzedaży jest dużo więcej ciekawych kolekcji, wśród których na uwagę zasługuje ta z linii dekoracyjnej. Piękna, wielobarwna obejmująca między innymi różnorakie figurki kolekcja, to element, który będzie idealny dla miłośników dekoracji. Jeśli należysz do tych, którzy lubią mieć na komodzie, szafce czy półce jakieś elementy dekoracyjne to w ofercie Rosenthal znajdziesz coś dla siebie, a kolekcja figurek, które są tam sprzedawane, na pewno Cię zachwyci.

Inwestycja w wyjątkową porcelanę Rosenthal

Wydaje się, że kolekcja porcelany, w tym zarówno elementy dekoracyjne, jak i serwisy obiadowe to prawdziwa inwestycja w wyjątkowe piękno. Produkt, który ma ponadczasowy charakter, dlatego każda filiżanka z linii produkcyjnej Rosenthal może stać się w przyszłości częścią Twojej historii. Niezależnie od tego, czy kupisz zestaw do kawy, serwis obiadowy czy dekoracyjną figurkę, zawsze gromadzisz wyjątkowy produkt, który będzie ozdobą Twojego domu, a w przyszłości może stać się częścią rodzinnego dziedzictwa.

Artykuł sponsorowany