Premium samples darmowe miniatury La Mer Estee Lauder Benefit Nars Jo Malone

Darmowe miniatury kosmetyków – skąd i jak je zdobyć?

Wakacje tuż-tuż, a co za tym idzie – droga, loty i plaże. Innymi słowy, miejsca, gdzie chcesz być przygotowana na każdą ewentualność, ale nie kosztem Twojego kręgosłupa.

Mam rację? 😊

Jeżeli tak, to ten post jest dla Ciebie – poniżej dowiesz się, które sklepy pomogą odciążyć Twoje ramiona, a to wszystko przez DARMOWE miniatury kosmetyków.

Na początku od razu dodam, że nie mam na myśli smutnych saszetek produktów, które nie dość, że są tragiczne w użyciu, to jeszcze mają w sobie tak mało produktu, że często nie posmarujesz nimi nawet jednego policzka. Piszę w tym poście o miniaturach, które bez problemu wystarczą Ci na cały wyjazd, jak i pozwolą Ci wyrobić sobie opinię o produkcie.

Pewnie myślisz, że ściemniam a miniatury produktów, owszem, możesz znaleźć w sklepach, ale musisz za nie zapłacić…

Otóż nie zawsze.

Poniżej lista moich ulubionych sklepów, gdzie miniatury (nie próbki) są zawsze dodawane do zakupów.

Darmowe miniatury kosmetyków – skąd i jak je zdobyć – sklepy Estee Lauder oraz Clinique

Właściwie zawsze, gdy muszę kupić jakikolwiek produkt tych marek, to nie robię tego przez Sephorę czy Douglas’a, a właśnie poprzez ich strony flagowe.

Premium samples darmowe miniatury Estee Lauder Clinique

Do każdego zamówienie, obie te marki dają Ci możliwość wybrania sobie (samej!) miniatur do przetestowania. Często są to tusze, minikremy, czy nawet rozświetlacze i podkłady.

To nie wszystko! Miniatury są gwarantowaną częścią zamówienia, do tego dochodzą kosmetyczki z kolejnymi miniaturami (po podaniu kodów), przy wydaniu określonej przez producenta kwoty.

Czasami również, oba te sklepy w ramach promocji podwajają liczbę miniatur do wybrania!

Żyć, nie umierać 😊

Darmowe miniatury kosmetyków – skąd i jak je zdobyć

– sklep Clarins

Swego czasu zamawiałam produkty ze strony Clarins co miesiąc – byłam aż tak podekscytowana promocjami oraz możliwością otrzymania naprawdę dużych miniatur produktów. Często są one nawet 1/4 wielkości sprzedawanych produktów.

Premium samples darmowe miniatury Clarins

Jeśli chodzi o wyżej wspominane promocje, to wygląda to tak jak w Estee Lauder i Clinique. Przy wydaniu określonej kwoty możemy otrzymać kosmetyczki z kolejnymi kosmetykami, które są jeszcze większe, często w rozmiarze Premium – czyli nawet 1/3 wielkości normalnych produktów.

Do tego, za każde zamówienie otrzymujesz punkty, które z czasem zamieniają się na bon-rabat (60 zł), na zakupy.

Polecam serdecznie!

Darmowe miniatury kosmetyków – skąd i jak je zdobyć

– Douglas oraz Sephora

Moje ostatnie propozycje, to dwie najpopularniejsze w Polsce perfumerie. Jednak nie oferują one miniatur w ten sam sposób co wyżej wymienione sklepy flagowe.

Premium samples darmowe miniatury kosmetyków La mer Nars Estee Lauder Benefit Jo Malone

Douglas – praktycznie za każde zakupy Douglas dorzuca nam do zakupów jakąś, wcześniej przez nich wybraną miniaturę. Musimy jednak przy realizacji zamówienia nie zapomnieć o wpisaniu odpowiedniego kodu. Zazwyczaj informacja o promocji znajduje się na stronie głównej.

Bywa też tak, że w newsletterze dostajemy informację o innych dostępnych miniaturach przy zakupach.

Do tego, często możemy zostać obdarowani innymi gadżetami, jak ręczniki, torby czy kosmetyczki, ale tylko przy zakupie produktów określonych marek, w wybranym czasie – promocje nie są stałe.

Sephora – tu niestety nie jest tak łatwo. Sephora zazwyczaj do typowych zakupów dodaje zwykłe, saszetkowe próbki. Jednak raz na jakiś czas również oni dodają do zakupów miniprodukty. O promocjach dowiadujemy się z newslettera lub aplikacji za pomocą powiadomień. Do tego wszystkiego co jakiś czas Sephora oferuje „box’y”, gdzie za wydanie konkretnej kwoty otrzymujemy nawet kilkanaście miniatur ich wiodących produktów – miniperfumy, kremy, pomadki, błyszczki, itp.

Sephora również dodaje prezenty do zakupów stacjonarnie, w perfumeriach, ale tylko przy zakupach za duże kwoty (gdy ja pracowałam w Sephora, dawaliśmy prezenty od około 800 zł).

Ha! Oto jak ja się pakuje na wyjazdy. MINIATURY – to droga do wypielęgnowanego ciała i twarzy, i zdrowego kręgosłupa.

Mam nadzieję, że pomogłam – taki przedwakacyjny mini-hack😊

Gif you're welcome awkward show

Nie musisz dziękować😊

Wiedziałaś o darmowych miniaturach w powyższych sklepach? A może znasz inne, gdzie można się równie świetnie obłowić w miniatury?

Koniecznie zdradź mi je w komentarzu 😊

Pozdrowionka

Marta